Lokata czy konto bankowe

Kategoria:

Opis

Z grubsza półtora roku temu w moim mieście otworzono dużą hurtownię spożywczą jednej z najogromniejszych sieci na świecie. Tak samo jak większość lokatorów mojego miasta nie mogłem się doczekać otwarcia tego innowacyjnego przybytku miejscowej gospodarki. Aby dostać się do środka musiałem posiadać kartę z imieniem oraz nazwiskiem, jaka jest wyekwipowana w pasek magnetyczny. Kartę pozyskałem dzięki temu, iż podałem własne dane na początku, kiedy już budowano tę halę. Dane wysłałem do biura a następnie przysłano mi kartę do mieszkania. W hali mogę odnaleźć każdy artykuł spożywczy, alkoholowy oraz chemię domową w niezmiernie interesujących cenach. Mogę też kupować towar po cenach hurtowych lub bez podatku wat. Jakakolwiek cenówka ma dwie ceny, ceną z podatkiem vat oraz cenę bez wat.

Abym mógł nabywać po cenie bez vatu muszę prowadzić aktywność. To niezmiernie fajna sprawa, jeśli chodzi o oszczędzanie na zakupach, zwłaszcza w nowoczesnych czasach, kiedy tak właściwie to pracodawcy coraz to częściej angażują własnych pracobiorców w formie jednoosobowej aktywności gospodarczej – poczytaj o tym znacznie więcej na https://biznes.interia.pl/praca/news-lokata-czy-konto-oszczednosciowe,nId,2223122 – Lokata czy konto oszczędnościowe?. Prócz tego występują tam setki promocji oraz obniżki cen. Promocje są różne, od czasu do czasu mogę nabyć jeden produkt na przykład wodę smakową dwu litrową, litrową źródlaną dostaję gratis. Innego razu, kiedy dokonam zakupu na słuszną kwotę otrzymuję rabat na następne zakupy. W ostatnim czasie otrzymałem nalepkę za każde 10 zł wydane w sklepie. Kiedy uzbieram 20 nalepek będę mógł nabyć patelnie teflonowe za pół ceny.

Zdołałoby się wydawać, że takie promocje oferują niskiej, jakości produkty wręczane w gratisie lub za pól ceny. Jednakże w tym przypadku akcesoria kuchenne w owej promocji są ściśle mówiąc od porządnego producenta, a co poniektóre rzeczy mimo pięćdziesięcioprocentowego upustu oraz tak są nadzwyczaj drogie oraz kosztują paręset złotych. Na pewno nie zrezygnuję z zakupów w takich miejscach oraz polecam każdemu korzystania z tego typu sposobów na oszczędzanie. Sam wypad do hal targowych jest czasochłonny oraz zajmuje bez dojazdów około dwóch godzin oraz nawet, jeśli mam konkretnie sprecyzowane, co chcę zakupić to i tak wybór towaru oraz promocji jest tak kolosalny, że nie mogę się zdecydować, którego producenta artykuł wybrać tak, żeby mi się to rzeczywiście opłacało i przy okazji było takiej, jakości, na jakiej mi zależy. Na takich zakupach zaoszczędzam tygodniowo blisko 50 złotych, nie jest to może zbyt dużo, ale w skali roku gdybym to odkładał do skarbonki mógłbym uzbierać paręset złotych, z czego na pewno się ucieszę.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Lokata czy konto bankowe”