Mobilne prowadzenie usług księgowych

Kategoria:

Opis

Mobilne poprowadzenie świadczeń księgowych proponowane jest przez krakowskie biuro Account Trees. Na terenie Krakowa Justyna Mąkosa ma do zaoferowania przedsiębiorcom dojazd wówczas, o ile tylko oni tego potrzebują. W zakresie księgowość kraków przedsiębiorcy mają zagwarantowane jasne oraz precyzyjne świadczenia, zgodne z przepisami prawnymi i skarbowymi. Prowadzony zdalnie model współpracy umożliwia księgowej na wgląd do wszystkich papierów, abstrahując od tego, w jakim miejscu ona przebywa.

Z tego względu wszystko jest robione na bieżąco, a czasem nawet szybciej niż jest to potrzebne. To ma wyjątkowe znaczenie dla przedsiębiorcy, kiedy jakaś sprawa jest nagląca. Dokumenty księgowa może odbierać osobiście, mogą być one przesłane albo też właściciel firmy może je doręczyć samodzielnie. Zdalna księgowość jest również przesłanką do oszczędzania, ponieważ przedsiębiorca nie musi zatrudniać etatowego pracownika. Profesjonalna pomoc Account Trees potwierdzona jest wieloma latami doświadczeń oraz tym, że księgowa ciągle podnosi swoje kwalifikacje. Jest to osoba biorąca odpowiedzialność, która dotychczas może pochwalić się tylko dobrymi rekomendacjami.

Niezależnie od tego, jaki model współpracy zainteresuje przedsiębiorcę, Justyna Mąkosa jest otwarta na propozycje. Dla przedsiębiorców dostępna jest kompletna obsługa kadrowo – płacowa, obejmująca: bieżące zarządzanie wynagrodzeniami, urlopami, zaświadczeniami a także umowami. W zakresie kadr oraz płac Justyna Mąkosa ma ogromne doświadczenie. Kolejną opcją jest ewidencja ryczałtowa. Ryczałt ewidencjonowany obejmuje usługi księgowe dla osób, które pracują w ramach tak zwanych wolnych zawodów.

Usługi księgowej obejmują także wszechstronną księgowość dla wspólnot mieszkaniowych a także zarządzanie podatkowe. Są to informacje o planach jakie odnoszą się do wysokości podatku i możliwości ich zoptymalizowania. Justyna Mąkosa zrealizuje pozostałe usługi, w zależności od wymagań zleceniodawców.