9 NAJWAŻNIEJSZYCH CECH NAJLEPSZYCH ODKURZACZY

Kategoria:

Opis

Co mają wspólnego najlepsze odkurzacze? Brzęczenie silnika i wzory pozostawione na dywanie są dla mnie bardzo kojące. Jestem pewien, że nie tylko ja.

Dla niektórych może to być zmywanie naczyń lub składanie prania; ale dla mnie odkurzanie to zadanie domowe, nie mam nic przeciwko skreśleniu listy obowiązków. Z drugiej strony kupowanie najlepszego odkurzacza nie jest tak zabawne. Ponieważ jest tak wiele do wyboru, wyszukiwanie może szybko stać się przytłaczające.

Ale mogę pomóc poprowadzić Cię we właściwym kierunku i nieco ułatwić podjęcie decyzji dzięki tej liście kontrolnej funkcji, które należy wziąć pod uwagę przy dokonywaniu wyboru. Przez „wyjątkowy” mam na myśli „spełnia wszystkie moje potrzeby”.

1. Moc jest wszystkim

Przede wszystkim siła ssania odkurzacza jest najważniejszą cechą i powinna być najwyższa. Sprawdź systemy, które oferują zmienną kontrolę ssania z trybami mocy, które z łatwością mogą przejść od pluszowej wykładziny do dywanu. Niektórzy dokonują nawet automatycznych korekt na podstawie rodzajów włókien dywanu, tekstur i wysokości.

Super mocne ssanie i przepływ powietrza są niezbędne do głębszego czyszczenia i usuwania cząstek osadzonych w dywanach o wysokim włosiu. Silne ssanie ma jeszcze większe znaczenie przy przejściu na wąż i korzystaniu z innych nasadek. Dlatego postaw na swój priorytet przy wyborze odkurzacza.

2. Kluczem jest wszechstronność

Odkurzacze są przeznaczone nie tylko do dywanów, a większość domów ma wiele rodzajów powierzchni. Wyjątkowy odkurzacz będzie oczywiście wielofunkcyjny. Od twardego drewna po linoleum i od płytek po laminat, chcesz mieć możliwość wyczyszczenia ich wszystkich za pomocą jednego gadżetu.

Kto chciałby, aby kilka różnych rodzajów odkurzaczy zaśmiecało ich szafy? Odkurzacz o podwójnym działaniu jest pomysłowy i pozwala jednym kliknięciem włączać szczotkę do dywanów i wyłączać ją w przypadku podłóg drewnianych (aby zapobiec zarysowaniu podłogi z twardego drewna). Będziesz także chciał poszukać miękkich kółek, które nie uszkodzą twardych powierzchni. Posiadanie jednego odkurzacza, który poradzi sobie ze wszystkimi rodzajami powierzchni, jest wygodne i pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

3. Przenośność jest niezbędna

Więcej czasu w domu nieuchronnie oznacza więcej bałaganu. Tak więc posiadanie poręcznego urządzenia gotowego na wypadek drobnych życiowych wypadków powinno znajdować się na samej górze listy kontrolnej. Najlepsze dzisiejsze odkurzacze zamieniają się w narzędzia ręczne lub podnoszone, które są wygodne do szybkiego sprzątania. Must-have dla mnie to wolnostojący, lekki model, który można bez problemu wnosić po schodach. Nie daj się zwieść jego rozmiarom. Właściwy odkurzacz ręczny może nadal mieć potężny cios.

4. Łatwy do przenoszenia

Manewrowość to kolejny czynnik, który ma znaczenie przy podejmowaniu decyzji o zakupie odkurzacza. Chcesz mieć możliwość poruszania się bez wysiłku w więcej niż jednym kierunku i nigdy nie musieć przerywać swojego przepływu.

Obrotowa kierownica i konstrukcja płaska do podłogi to dodatkowe funkcje, które należy wziąć pod uwagę, ponieważ te drobne szczegóły sprawiają, że wchodzenie pod kanapy i łóżka – oraz w kąty – jest dziecinnie proste. Długi, zwijany przewód to plus i pomoże Ci zajść dalej bez konieczności zmiany gniazdek lub splątanego bałaganu.

5. Odpowiednie akcesoria

Najlepsze odkurzacze będą miały również świetne przystawki . Dodatki, takie jak ssawka do szczelin i przedłużka, ułatwiają zbieranie ziemniaków za kanapą i dotarcie do zajączek kurzu nad głową. Szczotki do kurzu mogą pomóc w usuwaniu uporczywych zabrudzeń i plam. Istnieją również przystawki zaprojektowane specjalnie do czyszczenia tapicerki, wentylatorów sufitowych, żaluzji i materacy, które są zalecane dwa razy w roku.

Istnieje nawet przystawka do pielęgnacji zwierząt, którą Twoje futerkowe dziecko pokocha. Pamiętaj tylko, że być może będziesz musiał kupić niektóre z nich osobno, więc przed zakupem upewnij się, że nasadki są kompatybilne z Twoim modelem. Wreszcie, te załączniki powinny być łatwe do podłączenia. Ostatnią rzeczą, której chcesz, jest marnowanie czasu na niezdarne kawałki, które trudno złożyć w całość.

6. Ochrona antyalergiczna

Jeśli Ty lub ktoś z Twojej rodziny jest podatny na alergie , korzyści zdrowotne wynikające z używania urządzeń wyposażonych w HEPA są ważne. Szczelne systemy filtracji HEPA wyłapują kurz, alergeny i zapachy oraz zatrzymują je w próżni, chroniąc Twoją rodzinę przed niechcianymi substancjami, które mogą powodować reakcje alergiczne. Filtry HEPA mogą poprawić jakość powietrza, a według Agencji Ochrony Środowiska filtr HEPA jest w stanie „wychwytywać cząstki stałe z wydajnością 99,97%”.

7. Rozmiar ma znaczenie

Większy jest lepszy, jeśli chodzi o pojemność pojemnika na kurz . Posiadanie dużego pojemnika na kurz nie tylko wydłuża czas sprzątania, ale zmniejszając częstotliwość opróżniania i czyszczenia pojemnika, zmniejszasz narażenie swojej rodziny na cząsteczki kurzu, które wcześniej zassałeś. Konieczność wielokrotnego czyszczenia i opróżniania kanistra odkurzacza jest czasochłonna i nie wspominając o zwykłym obrzydliwości! Ciągły kontakt może wywołać reakcje alergiczne.

Pyłki, roztocza, sierść zwierząt i łupież, i cóż… nie chcesz wiedzieć, co jeszcze czai się w środku. Możesz to wygooglować, jeśli masz silny żołądek. Najlepsze odkurzacze mają pojemnik na kurz, który jest łatwy do czyszczenia. Proste płukanie i gotowe.

8. Nie rozbijaj banku

Przystępność jest oczywiście subiektywna, ale myślę, że można śmiało powiedzieć, że nikt nie chce poświęcać ręki i nogi na odkurzacz. Posiadanie najwyższej klasy sprzętu do sprzątania nie musi kosztować królewskiego okupu. Na rynku dostępnych jest wiele odkurzaczy z większością niezbędnych funkcji, które zmieszczą się w Twoim budżecie.

Odkurzacze o absurdalnie wysokich cenach są wyposażone w różne dzwonki i gwizdki, których prawdopodobnie nigdy nie użyjesz. Więc nie myśl, że musisz dużo wydać, aby uzyskać dokładne czyszczenie, którego pragniesz. Ponadto, zastanawiając się, co kupić, pamiętaj, aby uwzględnić wydatki na utrzymanie. Filtry będą musiały być wymieniane co trzy do sześciu miesięcy, więc pamiętaj, aby uwzględnić to w swoich kosztach.

9. Ciiisza

Bezgłośna próżnia, chyba że chcesz zamiatarki, nie została jeszcze wynaleziona. Na rynku są jednak takie, które są cichsze od innych. Przy dzisiejszej technologii hałaśliwe, niezgrabne maszyny należą już do przeszłości. Jak wspomniałem wcześniej, mogę znaleźć swój Zen w tym rytmicznym szumie, ale możesz nie czuć tego w ten sam sposób. Dlatego będziesz chciał znaleźć odkurzacz, który nie przestraszy twoich zwierząt i nie będzie przeszkadzał drzemiącym dzieciom.

Jaki jest więc nasz najlepszy wybór najlepszych odkurzaczy? Zdecyduj sam i wejdź na stronę https://togethermagazyn.pl/czy-warto-kupic-odkurzacz-bezprzewodowy-czym-charakteryzuje-sie-marka-dyson/ po więcej informacji.