Lublin Development – deweloper z 30letnim doświadczeniem

Kategoria:

Opis

Lublin Development to pochodzący z Lublina inwestor z trzydziestoletnim dorobkiem. Z tego względu w branży w województwie lubelskim jest rozpoznawalny i doceniany. Zwłaszcza za wielkiej wagi inwestycje. Wszystkie inwestycje do jakich wliczają się 3d-mieszkania.pl wyróżniają się zarówno dobrą jakością, praktycznością, ale też estetyką. Za wzorcową realizację zleceń odpowiada doświadczona kadra. Na stronie online Lublin Development publikowane są ważne informacje kontaktowe, w efekcie natychmiastowo można skontaktować się z osobami zatrudnionymi w tym miejscu. Opisane są też dotychczasowe realizacje wraz ze zdjęciami. To zachęca do obeznania się z bieżącą propozycją, ponieważ można zauważyć że portfolio zaprezentowanego inwestora jest godne uwagi. Osiedle nad Zalewem to jedyna inwestycja w podanej lokalizacji, oferująca aż sto trzydzieści mieszkań o wielkości od 40 m2. Tak szeroki wybór, w kwocie poniżej dwieście tysięcy złotych zachęca do kupna.

Osiedle nad Zalewem składa się z 4 pięciokondygnacyjnych budynków, których realizacja podzielona jest na cztery etapy. W każdym z etapów powstaje jeden budynek. Dostępne obiekty uposażone są w windy, a osiedle przystosowane jest do osób z niepełnosprawnością. W każdym z obiektów znajdują się garaż podziemny z miejscami parkingowymi oraz komórki lokatorskie. Wzdłuż drogi wewnętrznej zaprojektowane zostały naziemne miejsca do zaparkowania. W centrum osiedla zaplanowano również strefę rekreacji dla dzieci. W każdym z obiektów umieszczonych jest po 65 funkcjonalnych jedno -, dwu -, trzy -, i czteropokojowych mieszkań.

Mieszkania trzypokojowe zaczynają się już od czterdziestu dziewięciu metrów kwadratowych, a mieszkania czteropokojowe od pięćdziesięciu ośmiu metrów kwadratowych. Ponadto, kiedy ktokolwiek będzie zainteresowany dużym lokum, to może skorzystać z korzystnej możliwości łączenia mieszkań. Dla lokali mieszkalnych usytuowanych na parterze zaprojektowano osobiste ogródki, z kolei pozostałe mieszkania mają urokliwe balkony. W symulatorze umieszczonym na stronie www można zobaczyć, jakie lokale mieszkalne zostały wolne a także zaznaczyć, jakich lokum się poszukuje.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Lublin Development – deweloper z 30letnim doświadczeniem”