Regały magazynowe wyprodukowane przez zakład MAG – COMPLEX

Kategoria:

Opis

Regały do magazynów wyprodukowane przez przedsiębiorstwo MAG – COMPLEX to produkty użyteczne, bezpieczne i dobrze prezentujące się. W związku z tym, spełniają wszystkie potrzeby, gdy chodzi o wykorzystanie w magazynie. Kupujący mają możliwość poza nimi zaopatrzyć się też w pozostałe produkty, a więc zagospodarują w całości przestrzeń w magazynie. Są to produkty w podkategoriach takich jak: antresole magazynowe, stoły, szafy, drabiny, wózki podnośnikowe, wanny wychwytowe, pojemniki, wagi oraz krzesła.

Jeśli chodzi o półki, to kupujący mają do wyboru: regały paletowe, regały półkowe oraz regały wspornikowe. Regały paletowe to chętnie wybierane produkty, ze względu na ich uniwersalne użycie. Transport towaru na paletach stanowi podstawę w wielu dyscyplinach, wobec czego obiekty magazynowe muszą być do tego przystosowane. Półki paletowe są pewnym rozwiązaniem, gwarantującym bezzwłoczny rozładunek. Są one zaprojektowane w ten sposób, że wykazują wytrzymałość na uderzenia wózków widłowych w tłocznych obiektach magazynowych.

Gwarantują one też mobilność dla większych obciążeń. Bazująca na modułach konstrukcja takich półek sprawia, iż można je bez przeszkód naprawić, gdy dla przykładu zderzy się z nimi wózek widłowy. Kolejną opcją w katalogu sprzedażowym są regały półkowe, czyli podstawowy rodzaj regałów, dedykowany do obsługi ręcznej. Regały półkowe sprawdzają się nie tylko w magazynach, ale również w punktach sprzedaży i w biurowcach. Regały na jakich może pomieścić się asortyment do 700 kg zaliczają się do łatwo dostępnych, a więc sprawnie wykonana jest praca w konkretnym obiekcie, w jakim ten regał się będzie znajdować.

W wypadku regałów półkowych producent też zatroszczył się o mającą modułowy charakter budowę, a więc przystosowanie regału do prywatnych potrzeb nie okaże się skomplikowane, na podobnej zasadzie jak i jego dalsza rozbudowa. Poza produktami takimi jak stoły warsztatowe dostępne są również regały wsporcze, pozwalające na maksymalne użytkowanie powierzchni magazynu w wypadku złożenia w jej obrębie przedmiotów o niestandardowym rozmiarze i kształcie. Każdy tego typu regał jest solidnie zrobiony.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY