Portal zapoznania dla osób poszukujących kogoś o takim samym światopoglądzie religijnym

Kategoria:

Opis

Singlowanie.pl to portal zapoznawczy dla osób szukających kogoś o tym samym światopoglądzie religijnym. Samotni katolicy, w wieku od osiemnastu do 50 lat mogą w takim środowisku znaleźć własne bratnie dusze. I pomimo, że https://singlowanie.pl nie ma dużego doświadczenia to zebrał prawie 14 tysięcy osób.

Portal randkowy singlowanie.pl jest dobrym portalem dla osób, jakie są niezbyt śmiałe w budowaniu relacji w świecie rzeczywistym. Katolickie randki mogą zaowocować szczęśliwymi oraz trwałymi relacjami, do czego motywują założyciele. Prościej bowiem zbudować związek z osobą wyznającą tę wiarę. Nie można podważyć tego, że takie same wyznawane wartości są w stanie do siebie zbliżyć. I mimo że nie brakuje osób, jakie do serwisu chrześcijańskiego mogą podchodzić sceptycznie, to są to tylko wyjątki. W tym portalu można bowiem świetnie spędzać czas, gdyż single mają dużo pozostałych kwestii do obgadania. Wystarczy się zarejestrować i wyszukać kogoś o zbliżonym światopoglądzie.

Portal wyróżnia dwa poziomy uczestnictwa. W ich obrębie realizowane są funkcje typu: opcja poszukiwania innych użytkowników, opcja sprawdzenia ich kont, opcja przesyłania czatu, możliwość dodawania do własnych kontaktów pozostałych użytkowników, możliwość podglądania internautów przeglądających na profil, możliwość podglądu tego, czy ktoś jest w danej chwili na serwisie, czy nie. Drugi poziom jest bogatszy o: możliwość uczestnictwa w społeczności singli wierzący0ch, możliwość uczestnictwa na blogu oraz możliwość uczestnictwa na forum. Priorytetowym zadaniem jakie ma do wykonania serwis singlowanie.pl jest szansa umówienia się na spotkanie damsko – męskie z katolikami. Ten katolicki serwis zapoznawczy to okazja dla singli nieśmiałych. Bardzo często po przełamaniu przeszkody przez Internet wychodzi na jaw, że wystarczyło być w większym stopniu naturalnym. I kiedy w dodatku znajdzie się kogoś o podobnym światopoglądzie to ma się powody do zadowolenia.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Portal zapoznania dla osób poszukujących kogoś o takim samym światopoglądzie religijnym”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *