Unowocześnione usługi z zakresu mechaniki sprecyzowanej

Kategoria:

Opis

Innowacyjne świadczenia z obszaru mechaniki precyzyjnej jeszcze kilka lat wstecz nie cieszyły się popularnością w kraju. Teraz zaś jest to dyscyplina dynamicznie przeżywająca rozwój. Z tego względu na przykład wyspecjalizowane laboratorium analityczne otworzył Piotr Rogowski. Jego certyfikowane laboratorium wzorujące legalizuje analizatory spalin przeznaczonych do samochodów, a także zajmuje się przystosowaniem do legalizacji manometrów. Wykwalifikowany zespół pracowników wszystkie zadania wykonuje starannie a także bez błędów. Wynika to z tego, iż grupa była przeszkolona w GUM oraz w PCA.

Do badań analizatorów spalin wybierane są gazy o najwyższej jakości, wzorcowane w Głównym Urzędzie Miar. W celu wykonania legalizacji analizatora spalin należy mieć ze sobą: wyczyszczony, sprawny oraz kompletnie wyposażony analizator spalin, reguły jego obsługi oraz uprzednio zdobyte dokumenty zalegalizowania. Można odebrać legalizator natychmiast po przeprowadzonych testach.

Klienci, którzy powierzą analizatory.kalisz.pl – analizator spalin samochodowych swój sprzęt mogą być przeświadczeni, iż będzie on w bezpiecznych rękach. Zdobycie akredytacji zagwarantuje najwyższy poziom usług, dokładność wykonanej pracy i umiejętności wszystkich ekspertów. Laboratorium wypełnia wymagane normy branżowe. Zalegalizowanie jako zadanie techniczno – prawne ma na intencji skontrolowanie, czy urządzenie nie posiada usterek proceduralnych i technicznych. Analizatory powinny być legalizowane co 6 miesięcy. Zwieńczeniem przeprowadzonej legalizacji jest certyfikat legalizacji. Decydując się na usługi Akredytowanego Laboratorium Wzorcowego w Kaliszu klient ma pewność, że wszystko zostanie wykonane zgodnie z bieżącymi przepisami prawnymi. Laboratorium zajmuje się legalizacją analizatorów GUM i MID. Ponadto, oferowane są usługi z zakresu kalibrowania a także serwisu analizatorów spalin. Kompleksowe świadczenia motywują do tego, żeby zaufać mechanikom.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Unowocześnione usługi z zakresu mechaniki sprecyzowanej”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *