Kiner: sprawdzony producent kurtyn paskowych

Kategoria:

Opis

Kiner to profesjonalny producent kurtyn paskowych. Tego typu przegrody mają na celu izolować cieplnie oraz dźwiękowo wnętrza w konkretnych pomieszczeniach z otwartymi bramami lub przejściem w czasie przewożenia towaru. To niedrogie oraz efektywne rozwiązanie, gdy chodzi o podzielenie dużych przestrzeni na niewielkie strefy. Kurtyny PCV są zrobione z pasów PCV, mających sporą odporność na oddziaływanie preparatów chemicznych. Są również odporne na zniszczenia mechaniczne a także uelastycznione.

Dla nabywców dostępne są kurtyny w wersji klasycznej oraz wzmacniane. Można też zobaczyć nowatorskie kurtyny osłaniające przed promieniowaniem świetlnym IR oraz ultrafioletowym. Główną cechą produktów jest efektywna osłona przed stratą ciepła a także wnikaniem do wnętrza budynku chłodnego powietrza Mało tego, izolacja dźwiękowa, obniża znacząco poziom hałasu. Z tego względu kurtyny paskowe stosuje się w branży przemysłowej, w której maszyny do produkcji generują uciążliwy harmider. Kurtyny izolują wzorcowo wnętrza przed: zawilgoceniem, deszczem, jak i innymi, warunkami pogodowymi.

Są w dodatku zaporą dla pyłów, zadymienia i zakurzenia. W rezultacie maszyny znajdujące się w określonym wnętrzu przez dłuższy czas będą bezawaryjne. Kurtyny zwykle montuje się w: zakładach mięsnych, przemyśle metalowym, laboratoriach, jak i w branży budowlanej i w obiektach magazynowych. Jeżeli właściciel firmy zamierza rozdzielić dużą przestrzeń na małe sekcje, to będąc zdecydowanym na nabycie takich wyrobów, z pewnością może spodziewać się tego rezultatu. Zależnie od faktu, w jakich miejscach kurtyny zostaną wykorzystane, można decydować się na zakup opcji klasycznej bądź wzmacnianej.

Parametry każdego z modeli podane są na witrynie www firmy. Każda kurtyna będzie przystosowana nie tylko do rozmiarów wgłębienia bramowego, ale również do warunków które panują w wybranym zakładzie pracy.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY