Renomowany producent wentylatorów przemysłowych

Kategoria:

Opis

NETECS to renomowany producent wentylatorów przemysłowych. Wieloletnie doświadczenie pozwala specjalistom biorącym odpowiedzialność za wykonywanie projektów wdrażać innowacyjne techniki, równocześnie opierając się na przetestowanych już rozwiązaniach. Takie wentylatory promieniowe znajdują zastosowanie w instalacjach odpylania w branży drzewnej. Ma to wyjątkowe znaczenie tam, gdzie jest ryzyko powstania wybuchów.

W innych fabrykach, czyli zajmujących się odpadami komunalnymi ten typ wentylatorów również sprawdzi się nad wyraz dobrze. Wentylatory przemysłowe proponuje się do obiektów, w jakich rozwija się optymalna gospodarka zarządzania odpadami. Najbardziej popularny jest wentylator CLASSIC – EN, czyli wentylator transportowy stojący z wirnikiem otwartym. Służy on do przetłaczania mieszaniny powietrza oraz frakcji stałej.

Najważniejszą zaletą, wynikającą z użytkowania takiego urządzenia jest transportowanie wielu materiałów: pyłu, wiór, zrębków, cementu, ziaren, drobnych tworzyw sztucznych, a także krótkich strużyn. Gęstość frakcji stałej to wówczas do 300 g/m3. Urządzenie działa bardzo sprawnie, z uwagi na zastosowanie napędu bezpośredniego. Budowa wentylatorów jest trwała, czyli jest również odporna na wybuch. Opłaca się sprawdzić kompletną propozycję katalogową firmy i na takiej bazie dostosować typ wentylatora, jaki spełni wszystkie wymagania pracowników i wpłynie na sprawniejszą pracę w zakładzie.

O ile zamawiający zastanawia się, które rozwiązanie będzie najlepsze dla jego firmy, to może nawiązać kontakt z działem obsługi. Wtedy na pewno zostanie mu udzielona merytoryczna rada a propos tego, na jaki wentylator przemysłowy powinien się zdecydować.

Firma wdrożyła autorską aplikację NVS, za pomocą jakiej można odnaleźć bardzo dobry wentylator. Wystarczy wskazać, jaki czynnik będzie przetłaczany. Baza produktów jest bez przerwy rozszerzana, czyli można dopasować najlepsze urządzenie do konkretnej instalacji. Nowoczesne ukierunkowanie do zarządzania firmą sprawia, że NETECS ma wielu klientów.