Wczasy nad lokalnym morzem – sprawdź, z jakiej przyczyny warto tam jechać!

Kategoria:

Opis

Po ciężkim okresie nauki na jednym z najtrudniejszych kierunków studiów zadecydowałam pojechać w czasie wakacji na zasłużony odpoczynek. Finanse nie pozwoliły mi na wybór wycieczki zagranicznej, poza tym zawsze wolałam prowadzoną przez nas ładną Polskę. Skoro wakacje oraz lato zdecydowałam się na polskie morze. Jedni uważają, że jest to miejsce już przereklamowane, niemniej jednak ja zawsze wracam tam z dużym sentymentem.

Pojechałam tam wraz ze swoim chłopakiem. Stale w czasie takich wyjazdów pragniemy się czegokolwiek dowiedzieć i poznać wiele ciekawych miejsc. Mamy w sobie coś z antropologów najwidoczniej. Kiedy tak właściwie nadszedł wytęskniony czerwiec nie zdołałam doczekać się urlopów. Na zakończenie roku szkolnego poszłam wspólnie z przyjaciółkami. Dostałyśmy świadectwa oraz dopiero wtedy zrozumiałam, iż nadszedł ten wytęskniony czas. Rodzice, w ramach gratulacji za dobre oceny, postanowili zafundować mi tydzień nad polskim morzem.

Dla jednych Bałtyk jest przeceniony, ale dla mnie zawsze będzie najlepszym miejscem na wakacje – sprawdź propozycje na https://www.wakacjezdzieckiem.pl/wakacje-nad-morzem. Wspólnie z przyjaciółkami pojechałyśmy do miejscowości, która na zawsze zapadnie w mojej pamięci. Międzyzdroje przywitało nas piękną pogodą. Wytęsknione widoku morza i szumu fal pobiegłyśmy, co tchu w płucach na plażę. Ach ile było zadowolenia i chlapania. Po wypoczynku na plaży ruszyłyśmy w teren. W pierwszej kolejności zwiedziłyśmy Muzeum Figur Woskowych, gdzie zrobiłyśmy masę atrakcyjnych i śmiesznych zdjęć. Te postaci tam stojące w rzeczywistości wyglądają jak żywe!

Ewidentnie stamtąd poszłyśmy prędko na cudne stragany, gdzie nabyłyśmy ogrom pamiątek dla całej rodziny. Poza tym po drodze nie zdołałyśmy się zdecydować co zjeść, bowiem wielość restauracji i pubów nas oszołomiła. Postanowiłyśmy się na jedzenie w przedsionkach mola, a w następnej kolejności poszłyśmy na spacer do końca mola.

Wieczorową porą na plaży rozbrzmiewała muzyka, wobec tego stwierdziłyśmy, że może to jakaś ciekawa impreza. Okazało się, że takowe odbywają się co wieczór, przez co poznałyśmy w ciągu tygodnia masę innowacyjnych ludzi, z którymi utrzymujemy kontakt po dzisiaj dzień. W Międzyzdrojach zawsze czekają nas wyśmienite atrakcje, skutkiem tego od tego czasu powracam tam co roku.