Bogata oferta kursów www z języka angielskiego

Kategoria:

Opis

Bogata oferta szkoleń online z języka angielskiego w Smart Learning zachęca do tego, żeby uczyć się dokładnie w tym punkcie. Nauka zdalna staje się znacznie bardziej popularna w różnorodnych przedziałach wiekowych, a więc zajęcia przygotowane są na równi dla najmłodszych, starszych, ale też dla firm. Kursy językowe przygotowane pozostają bazując na wytycznych uczenia się z Oxford University Press. Wszystkie angielski online rozbudowane są o inne bloki, zarówno pod postacią tradycyjną, jak też w wersji cyfrowej. Najpierw lektor sprawdzi poziom wiedzy uczestnika kursu.

To pozwoli dopasować optymalny kurs dla wybranej osoby. Realizowane są poziomy: A1, A2, B1, B2 oraz C1 i C2. Zajęcia w kurs angielskiego online opracowane są bardzo interesująco, tak samo dla najmłodszych, jak i dla starszych. Jeśli ktoś jest zainteresowany to może także zdecydować się na naukę grupową. To pozwoli jeszcze bardziej nabrać pewności odnośnie swoich zdolności językowych, ponieważ można je zweryfikować.

Podobnie ciekawie prezentuje się propozycja dla przedsiębiorstw. Dla klientów biznesowych przygotowany został tryb nauki dwutorowej. Umiejętności takie jak: czytanie, słownictwo, gramatyka i słuchanie każdy ćwiczy sam. Tymczasem, za pośrednictwem platformy wystosowanej przez Smart Learning można wziąć udział w ćwiczeniach grupowych, korzystając z dodatkowych środków szkoleniowych. Naturalnie, z wyprzedzeniem wymowę trenuje się samodzielnie z lektorem.

Potrzebne są jedynie: dostęp do Internetu, komputer, słuchawki i przeglądarka www Chrome. Lekcje angielskiego prowadzone są na innowacyjnej platformie Tutorsmart. Po zalogowaniu uzyskuje się dostęp do kursu internetowego z lektorem w trybie face to face. Osoby biorące udział w szkoleniu otrzymują wgląd do: tekstów szkoleniowych, nagrań lektorskich audio i wideo, a także do fiszek elektronicznych, przeznaczonych do uczenia się słownictwa z konkretnego obszaru. Posiadają więc główne środki do nauki.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Bogata oferta kursów www z języka angielskiego”