Specjalistyczny oddział leczniczy dla pacjentów uzależnionych od alkoholu

Kategoria:

Opis

Specjalistyczny oddział leczniczy dla pacjentów uzależnionych od alkoholu oraz pozostałych środków psychoaktywnych znajduje się w Wandzinie. Jest to Ośrodek Readaptacji Stowarzyszenia Solidarni „PLUS”. Na oddziale terapii uzależnienia alkoholu proponowana jest terapia krótkoterminowa, trwająca 56 dni. Terapia przeznaczona jest do osób zauważających u siebie symptomy uzależnienia lub osoby z rodziny. Terapia odbywa się w grupie nie mającej więcej niż osiemnaście osób. Są to najlepsze okoliczności do wykonania leczenia. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych psychoterapeutów, jacy każdego traktują z należytą uwagą. Poufny i przyjazny klimat sprzyja pozyskać dobre rezultaty. Ludzie uzależnieni są w większym stopniu bezpośredni.

Terapia indywidualna w wandzin.pl – ośrodek leczenia uzależnień nfz odbywa się raz w tygodniu. To świetne dopełnienie leczenia grupowego. W dodatku, prowadzona jest terapia przez pracę. Pomoc psychologów na najwyższym poziomie przekonuje do odbywania terapii w konkretnym zakładzie. Przeprowadzana jest również opieka psychiatry, prawna i pracownika socjalnego. Zakład w Wandzinie przewiduje spotkania warsztatowe dla najbliższych pacjentów przebywających w placówce. Warsztaty edukacyjne mają na celu poszerzać informacje na temat przyczyn choroby alkoholowej. Rozbudzana jest siła do działania i wyraziste ukierunkowanie do bycia trzeźwym.

To zwiększa szansę zakończenia spożywania alkoholu przez osobę uzależnioną. Bliscy natomiast nie obarczają się winą. Na witrynie online ośrodka znajdują się dokładne informacje odnośnie tego, jakie są warunki przyjęcia, co można ze sobą wziąć do ośrodka oraz co jest stuprocentowo zakazane podczas przebywania na terapii. Dla ludzi zaciekawionych podane są również telefony kontaktowe. Zakład prosperuje od 25 lat, oferując pomoc dla chorych walczących z uzależnieniem. Duże doświadczenie pozwala pomagać pacjentom, jacy nie radzą sobie w życiu.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Specjalistyczny oddział leczniczy dla pacjentów uzależnionych od alkoholu”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *