Paula’s Choice

Kategoria:

Opis

Likwidują zmarszczki, unoszą policzki, zagęszczają rzęsy. Preparaty poprawiające urodę obiecują cuda. Pośród najnowszych składników kosmetycznych niesłychanie łatwo wolno się pogubić. Probiotyki, beta – glukan to tylko niektóre substancje, które mają spowodować przełom w pielęgnacji. Jedne umieją aktywować geny młodości znajdujące się w skórze, inne chronią przed podrażnieniami i starzeniem się bądź odświeżają jak piling u dermatologa. Na najbardziej wprawne technologicznie preparaty trzeba wydać nawet kilkaset złotych, ale za to wyniki są zadziwiające… Najwięcej nowości w drogeriach pojawia się na półce z kremami do twarzy.

Jednym z ostatnich odkryć są probiotyki. Te zbawienne bakterie stosowane były dotychczas w głównej mierze w lekach. Okazało się jednakże, iż równie poprawnie jak na organizm, funkcjonują one na skórę, zwłaszcza wrażliwą oraz mocno wysuszoną. Umacniają jej bakteryjną obronę, to właśnie dzięki czemu zapobiegają podrażnieniom oraz sprzyjają regeneracji. Stworzyła ona doustne kapsułki, jakie pomagają w walce z łupieżem. Teraz probiotyki znaleźć wolno też w kremach i balsamach. Dermatolodzy poszukują także w przyrodzie substancji, jakie mogłyby zatrzymać proces starzenia się – więcej przetestuj na paulas choice. W ostatnim czasie uważniej zajęli się pro – retinolem, zwanym też, jako prowitamina A.

Po wniknięciu w głąb cery zmienia się ona w retinol i działa jak on. Spłyca zmarszczki, zmniejsza przebarwienia oraz zwalcza trądzik. Pro – retinol jest bezpieczniejszy dla skóry oraz nie podrażnia jej, w następstwie tego ma szansę lepiej na nią zadziałać. Gdy zauważymy, w związku z tym na twarzy pierwsze zmarszczki, czyli utratę jędrności, należałoby sięgnąć po krem z tym składnikiem. Następnym hitem, który występuje w przyrodzie są roślinne komórki macierzyste, które sprzyjają regeneracji skóry i jej wolnemu starzeniu się. Ponieważ coraz to więcej osób ma wrażliwą skórę, naukowcy szukają składników, jakie łagodzą podrażnienia i odmładzają ją. W tym celu sięgają po substancje sprawdzone w medycynie. Jednym z nich jest preparat, który dotąd wykorzystywany był na podrażnienia, dzisiaj używa się go w kremach, jakie bardzo dobrze odżywiają skórę.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Paula’s Choice”