Wykwalifikowany i rekomendowany neurolog dla dzieci w stolicy Wielkopolski

Kategoria:

Opis

Jadwiga Polcyn – Losy to kompetentny oraz rekomendowany neurolog dziecięcy w mieście Poznań do jakiego przychodzi sporo rodziców z pociechami. Główną dziedziną Jadwiga Polcyn-Losy – neurolog Poznań jest leczenie nadpobudliwości i padaczki u dzieci. Specjalistka twierdzi, że jeśli tylko opiekunowie zauważają u swoich dzieci schorzenia układu nerwowego to mają obowiązek działać błyskawicznie. Wyłącznie jak najszybsze rozpoznanie oraz właściwa terapia pozwalają na w przyszłości unormowane rozwijanie się dzieci. Początkowa klasyfikacja to też okazja na pełne wyzdrowienie.

Jadwiga Polcyn – Losy będąc wyspecjalizowaną w badaniu najmłodszych ma wieloletnie doświadczenie kliniczne. W dodatku, cechuje ją zdolność współodczuwania dzięki której jest w stanie przekonać do siebie niepełnoletnich chorych oraz nie wywołuje w nich lęku. Wystawienie diagnozy i leczenie dzieci z dolegliwościami komórek nerwowych obejmuje również: stany napadowe, bóle głowy, dysfunkcje behawioralne, zaburzenia związane ze spaniem, dysfunkcje lingwistyczne, problemy w nauce, okołoporodowe problemy neurologiczne, mózgowe porażenie dziecięce, genetyczne wady powiązane z układem nerwowym, oraz dysfunkcje czaszkowo – mózgowe. Kompleksowa pomoc medyczna jest rezultatem tego, iż Jadwiga Polcyn-Losy – neurolog poznań ma praktykę też w pediatrii a także anestezjologii i intensywnej terapii.

Na co dzień Jadwiga Polcyn – Losy współpracuje z psychologiem oraz fizykoterapeutą. Na początkową konsultację opiekunowie proszeni są o wzięcie ze sobą: dokumentacji medycznej dziecka, książeczki zdrowia, karty informacyjnej z leczenia w szpitalu a także wyników uprzednio przeprowadzonych diagnoz. Z przychodnią neurologiczną można skontaktować się także mailowo. Za każdym razem terapia przystosowana jest indywidualnie do małego chorego. Neurolog pracuje razem z dzieckiem, jak i z opiekunami zapewniając o tym, że schorzeń układu nerwowego nie trzeba się wstydzić.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wykwalifikowany i rekomendowany neurolog dla dzieci w stolicy Wielkopolski”